اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت

   به پورتال اطلاع رسانی اداره آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی شهرداری رشت خوش آمدید.   

پنج شنبه 1399/5/23 ساعت 15:49

اخبار

راه اندازي نرم افزار جام فردي در شهرداري رشت    [ + | - ]

 راه اندازي نرم افزار جام فردي در شهرداري رشت

 

 

 

 

فاطمه مهاجر مدیر نوسازی و تحول شهرداری رشت گفت: امروزه مسئله ارزیابی و سنجش نیازهای آموزشی کارکنان در نظام‌های علمی و کاربردی و آموزش آنان که قشر عظیمی از نیروی کار شاغل در سازمان‌ها هستند، جزء مسائل ضروری تشخیص داده‌شده است که باید برای رفع آن اقدام شود، در این راستا شهرداری رشت،  اقدام  به  تكميل و ارسال اطلاعات آموزشي کلیه كاركنان(رسمی، پیمانی و قراردادی)  در نرم افزار آموزش کارکنان(جام ) نموده و برای نخستین بار در سال 1399 نیازسنجی دوره های آموزشی را به صورت الکترونیک و از طریق نرم افزار جام فردی  انجام می دهد.

فاطمه مهاجر افزود: در اين سامانه كليه فرايندهاي آموزشي پرسنل از درخواست برگزاري دوره هاي آموزشي مرتبط با نيازهاي شغلي، فردي، شناسنامه آموزشی، تقویم آموزشی و   ... از طريق آموزش از راه دور صورت گرفته و كاركنان با دسترسي به كليه اطلاعات پرسنلي و آموزشي خود مي توانند آرشيوي از گواهينامه برنامه هاي آموزشي خود را در اختيار داشته باشند .

مديرنوسازی و تحول اداری شهرداري رشت  اظهار کرد: افراد واجد شرايط  مي توانند از اين پس با مراجعه به پرتال مدیریت نوسازی و تحول اداری به آدرس http:// rpcrasht.ir و یا زیر پرتال اداره آموزش به آدرس  http://amoozesh.rpcrasht.irبخش آموزش منابع انساني (جام فردي) با وارد نمودن كد پرسنلي و رمز عبور، وارد اين سامانه شده و از خدمات آن بهره مند شوند.

مهاجر  افزود: تمامي حوزه ها، معاونت ها و سازمان هاي شهرداري هم اكنون قادر به استفاده از نرم افزار مذكور بوده و انتظار مي رود با توجه به تخصص و شرح وظايف خاص خود در انتخاب دوره های آموزشی سال جاری اهتمام ورزند. همچنین كاربران مي توانند در صورت بروز هرگونه مشكل و سئوالي، با شماره تلفن 33665406 (اداره آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت) تماس حاصل کنند.

ارسال کننده: مدیرسایت
در روز 1399/3/3 زمان 12:54:43, شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل , فید